Seznamováky VŠE

Fakulta informatiky a statistiky

Scroll

Ahoj!

Tady se dozvíš o seznamováku tvého studijního programu všechno podstatné.

Seznamováky FIS jsou jediné seznamovací kurzy, které organizují studenti vyšších ročníků, jsou garantovány VŠE a jsou rozděleny na studijní programy. Máš tak šanci poznat spolužáky, které budeš potkávat ve škole každý den. Pokud chceš efektivně začít studium na VŠE a vytěžit z něj v budoucnu maximum, seznamovák studijního programu je ta správná volba.

Chceš si zajistit svoje místo na seznamováku už teď? Vyplnit předregistrační formulář a získej tak možnost, přihlásit se na seznamováky o den dřív.

PŘIHLÁŠKA NA SEZNAMOVÁK!

Seznamováky bakalářů

Zdravíme všechny budoucí odborníky na data, informatiku, statistiku a multimédia!
Zdravíme všechny budoucí odborníky na data, informatiku, statistiku a multimédia!

Svět počítačů, analýz, programování.. na tohle všechno se staneš expertem během studia na VŠE. Ale jak se stát expertem na studium na VŠE? Jak si užít vysokoškolský život na maximum? Aby se ti svět VŠE podařilo objevit a pochopit, ještě než do něj na konci září naskočíš, tak jsme pro tebe my připravili super Seznamovák.

Níže uvedené termíny jsou pro studijní programy doporučené, ale v těchto termínech bude nejvíc informací právě pro uvedený program. Aplikovaná informatika bude představená na všech turnusech stejně.

Termíny:
Informační média a služby 26.8. – 29.8.2024
Data analytics 29.8. – 1.9.2024
Matematické metody v ekonomii 26.8. – 29.8.2024
Multimédia v ekonomické praxi 1.9. – 4.9.2024
Aplikovaná informatika 26.8. – 29.8.2024, 29.8. – 1.9.2024, 1.9. – 4.9.2024
Místo:
Areál Dobronice u Bechyně
Sraz bus:
13:00 před VŠE na Žižkově
Sraz místo:
15:00 přímo v areálu
Cena:
2900 Kč
V ceně je zahrnuto:
  • ubytování v modernizovaných chatkách
  • stravování – plná penze
  • privátní koupaliště a vyhřívaný bazén, travnaté fotbalové hřiště
  • tričko VŠE z exkluzivní edice pouze pro Seznamovák
  • informační karta pro prváka – nonstop kontakt na instruktory
  • ceny pro vítěze různých soutěží – spíše drobné pozornosti, které potěší
  • fotokoutek – památka na seznamovák v podobě fotky s novými kamarády
  • to nejcennější: zážitky, nová přátelství, důležité informace a rady ke studiu

 

Jak se přihlásit?

Přihlášku na Seznamovák svého studijního programu můžeš zadat už po úspěšném složení přijímaček. Nemusíš čekat na zápis. Stačí, že plánuješ na fakultu nastoupit.

PŘIHLÁŠKA NA SEZNAMOVÁK!


Na co se můžeš těšit?

Spolužáci z programu
Spolužáci z programu

Seznamovák FIS je nejlepší akce, kde můžeš poznat nové kamarády z prváku přímo ze svého studijního programu a najít si skvělou partu na celé studium. Už na seznamováku často vznikají kamarádství na celý život.  Není se čeho bát, my ti pomůžeme zbavit se ostychu a najít si super kámoše.

4 dny plné zábavy
4 dny plné zábavy

Můžeš se těšit na 4 dny nabitého programu. Přes den na teambuildingové aktivity, relax či opalovaní, večer tě nemine party nebo pohoda u ohně, kterou někteří končí až k ránu. Večer než se rozjede párty tě čeká důležitý bod programu – tipy a triky ohledně studia od nás, zkušených studentů.

Studenti studentům
Studenti studentům

O program se stará studentský spolek 4FIS. Jsme parta studentů, která tě provede celým tvým studiem na Fakultě informatiky a statistiky. Připravujeme pro tebe vzdělávací a nevzdělávací akce v průběhu celého tvého studia. Společně jsme si pro tebe připravili program na 4 dny od rána až do večera, takže nudit se rozhodně nebudeš.

Info jako nikde jinde
Info jako nikde jinde

Mimo nás, starších spolužáků, poznáš i vedení své fakulty. Dozvíš se vše podstatné o svém studijním programu a to přímo od lidí, kteří už prvákem prošli. Získáš důležité informace o radostech, ale i nástrahách studia a rady, jak vše zvládnout.

Seznamovák magistrů

Zdravíme všechny navazující magistry!
Zdravíme všechny navazující magistry!

Gratulujeme ti k titulu Bakalář! Je čas na odpočinek, nové kámoše a pomalý focus na titul Inženýra. Právě jsi na stránkách nejlepšího Seznamováku magistrů na VŠE.

Termín:
12.9. – 15. 9. 2024
Místo:
Camp Merkur v Pasohlávkách
Sraz bus:
8:00 ve vstupní hale SB VŠE, společná doprava vlakem na místo
Sraz místo:
14:00 přímo v areálu

 

Cena zahrnuje nejen pohodlné ubytování od čtvrtka do neděle v kempu, ale i chutné jídlo, ale také dopravu na místo konání a zapůjčení některého sportovního vybavení pro společné aktivity. Čím dříve se přihlásíš a zaplatíš, tím levnější budeš mít celou akci. Cena bude upřesněna.

 

Platba probíhá na BANKOVNÍ ÚČET 1828782/0800 ,  VARIABILNÍ SYMBOL 409041 (platby bez uvedení VS nebudou připsány)

S jakýmikoli dotazy se neváhej obrátit na email: seznamovakfismgr@vse.cz 

Více informací se také můžeš dozvědět přímo na stránkách organizátorů.

 

Jak se přihlásit?

Přihlášku na seznamovací kurz svého studijního programu můžeš zadat už po úspěšném složení přijímaček. Nemusíš čekat na zápis. Stačí, že plánuješ na fakultu nastoupit.

PŘIHLÁŠKA NA SEZNAMOVÁK!

Na co se můžeš těšit?

Spolužáci z programu
Spolužáci z programu

Seznamovák magistrů je nejlepší akce, kde můžeš poznat nové kamarády ze své fakulty a najít si skvělou partu na celé magisterské studium. Už na seznamováku často vznikají kamarádství na celý život. Není se čeho bát zkušení studenti z FIS ti pomůžou zbavit se ostychu a najít si super kámoše.

4 dny plné zábavy
4 dny plné zábavy

Můžeš se těšit na 4 dny nabitého programu. Přes den na teambuildingové aktivity, týmové hry, sportovní aktivity a vodní sporty a nemine tě ani výlet lodí po přehradě s degustací nebo vinný sklípek s překvapením. Samozřejmě se dozvíš různé tipy a triky ohledně studia od zkušených studentů.

Studenti studentům
Studenti studentům

Program kurzu připravili studenti fakulty FIS, kteří mají řadu zkušeností  s pořádání takových akcí a milují skvělou zábavu a pohodu. Připravili si pro tebe program na 4 dny od rána až do večera, takže nudit se rozhodně nebudeš.

Info jako nikde jinde
Info jako nikde jinde

Mimo starších spolužáků poznáš i vedení své fakulty. Dozvíš se vše podstatné o studijním programu a své fakultě a to přímo od lidí, kteří už prvákem prošli. Získáš důležité informace o radostech, ale i nástrahách studia a rady, jak vše zvládnout.

Fotogalerie

Kontakty

V případě otázek ohledně organizace se neváhej obrátit na tým Eventového centra VŠE na emailu ec@vse.cz

Vyplněním přihlášky bere přihlášený na vědomí Podmínky akce.

Weby Vysoké školy ekonomické v Praze využívají pro optimalizaci svého obsahu a poskytovaných služeb cookies. Prosíme o udělení souhlasu s jejich uložením.

Vyberte služby, pro které chcete povolit využívání cookies: